previous pauseresume next

پیام مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بویین میاندشت به مناسبت روز بهورز

 

 

 

 

دکتر رضا کیخایی با صدور پیامی دوازدهم شهریور روز بهورز را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است؛

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شوق خدمت، چه در تو بی مرز است                    با رسولان عشق، هم ارز است

پاسبان      سلامتی       و       امید                      نام تو   نام  خوب بهورز  است

واژه بهورز نماد مردان و زنان پرافتخاری است که در لباس مقدس خدمت در حفظ گرانقدرترین نعمت و سرمایه انسان ها یعنی موهبت بی مثال سلامتی، تمام وجود خود را عاشقانه و متعهدانه وقف کرده اند. بهورزان سربازان ایستاده در خط مقدم دشواری ها و دور افتادگی ها، از سنگرهای سلامت جانانه پاسبانی نموده و در حفظ و ارتقای شاخص های بهداشتی برای کشور عزیزمان، آبرو و اعتبار به ارمغان می آورند.

این مردان و زنان صبور و دلسوز و عالم به وجوه سلامت جامعه قابل احترام و تحسینند و بهترین بهانه برای تقدیر و بزرگداشت مقام و شخصیت والای این عزیزان روز ۱۲ شهریور است که بنام جاودانه بهورز نامگذاری گردیده است.

 این حقیر به عنوان کوچک ترین عضو خانواده بزرگ بهداشت و سلامت شهرستان روز بهورز را به همکاران عزیز و خدوم بهورز شهرستان صمیمانه تبریک عرض نموده و از زحمات مخلصانه و تلاش های بی دریغ این عزیزان در حفظ و ارتقای سلامت مردم شریف روستاهای شهرستان تقدیر و تشکر می نمایم. امید است با عنایات الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج)، حمایت مقام معظم رهبری از حوزه سلامت و تداوم توجه دولت سلامت محور دوازدهم به موضوع بهداشت، در این راه مقدس، موفق و بالنده باشید.

 

دکتر رضا کیخایی

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بویین میاندشت

ارتباط با ما

اصفهان-شهرستان بویین میاندشت-شهر بویین میاندشت-ابتدای خیابان ولی عصر    تلفن: ۰۳۱۵۷۵۲۴۶۶۶